kl-100 زیره کفش

زیره کفش پلی اورتان KL100

یکی از پلی‌یورتان‌های کفشی اوت سول و پرفروش شرک کمیسان، زیره کفش پی یو مدل KL100 است. انعطاف‌پذیری این نوع پلی یورتان کمتر از زیره k400  و بیشتر از زیره IL-B40 F  بوده و تست قدم‌زنی آن، عددی نزدیک به ۶۰۰۰۰ را گزارش می‌دهد.

ویژگی و جزئیات این نوع پلی‌اورتان را در ادامه مطالعه کنید. همچنین، شما می‌توانید جهت دریافت مشاوره و خرید این محصول برروی لینک روبرو کلیک کرده و فرم محصول را تکمیل کنید.

اگر شما به دنبال خرید کفی کفش پلی یورتان چند کاربردی از نوع Outsole (اوت سول) و با ویژگی‌ها و مشخصات مناسبی هستید، زیره کفش KL100 می‌تواند گزینه مناسبی باشد.

کفی Outsole، کاملا با سطح زمین در تماس است و به همین جهت می بایست در برابر اصطکاک، دوام و انعطاف پذیری بالایی از خود نشان دهد. کمیسان با فرمولاسیون ویژه و منحصر به فرد خود این نیاز را برآورده کرده،  به گونه ای که زیره پلی یورتان kL100 می‌تواند تا ۶۰۰۰۰ قدم بدون هیچ نوع پارگی قابل استفاده باشد.

  نحوه‌ی عرضه‌ی این محصول همانند محصولات پلیمری دیگر، به صورت دو یا سه جزئی بوده و این اجزاء شامل ایزوسیانات، پلی ال و کاتالیست است. نسبت و میزان هریک از مواد و افزودنی ها را در جدول زیر می‌توانید مشاهده کنید.

روش تولید زیره کفش پلی‌یورتان مدل KL100 :

جهت تولید محصول نهایی، تمامی محتویات ظرف افزودنی و آب (مطابق دانسیته مد نظر زیره)، به پلیول اضافه شده و مخلوط حاصل به مدت ۳۰-۶۰ دقیقه با سرعت بالا هم زده شود.

نکات تهیه زیره کفش پلی یورتان مدل KL100 :

  • توجه داشته باشید که در هنگام تولید زیره، دقت دستگاه شما در کیفیت محصول نهایی بسیار اثرگذار است. لذا ضروری‌است که تا قبل از تزریق زیره، تمامی تنظیمات دستگاه خود را کنترل نمایید.
  • ضروری است پس از افزودن آب، مواد در اسرع وقت مصرف شوند.
  • برای پخت باید مواد از حالت جامد به مایع تبدیل گردند. بیشینه دمای آون برای انجام این کار °C۸۰ است.
  • حرارت دهی مواد پس از مایع شدن موجب تغییر کیفیت مواد و حتی تخریب مواد خواهد شد.
شرایط تولید
Unit
Polyol
Isocyanate
Cps
۱۰۲۵±۰.۴۵degree
۳۲۵±۵۰.۳۷degree
Viscosity Material

دانلود کاتالوگ محصولات کمیسان

جهت دریافت کاتالوگ محصولات شرکت کمیسان، لطفا فرم روبرو را تکمیل نمائید.

فرم ثبت درخواست خرید