دهمین نمایشگاه امپکس کیف، کفش و چرم ۱۴۰۲ و گزارشی از حضور کمیسان

دهمین نمایشگاه امپکس کیف،کفش چرم 1402

امسال دهمین دوره نمایشگاه بین‌المللی کیف، کفش، چرم و صنایع وابسته (امپکس MPEX ) از تاریخ ۲۳ الی ۲۶ مهرماه سال ۱۴۰۲ برگزار گردید. این نمایشگاه نیز همچون ادوار گذشته از حضور پررنگ بازدیدکنندگان برخوردار بود.

 نمایشگاه امپکس که به عنوان یکی از بزرگترین رویدادهای نمایشگاهی در حوزه کیف، کفش و چرم و مواد اولیه شناخته می‌شود، هر ساله تعداد زیادی از متخصصین، صاحب‌نظران و شرکت‌های فعال را گردهم می‌آورد. دهمین دوره امپکس، امسال نیز همچون قبل در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران سالن خلیج‌فارس فرصتی را برای به اشتراک گذاشتن آخرین دستاوردها و تعاملات تجاری فراهم کرد.

این نمایشگاه با مشارکت بیش از ۱۰۰ شرکت داخلی و با حضور فعالان این صنایع از کشورهای ایتالیا، آلمان، چین، ترکیه، پاکستان، تایلند، تایوان و کره شمالی برگزار شد.
هدف اصلی این رویداد توسعه صادرات، بهره‌گیری از دانش بین‌المللی، ارتقاء فناوری و کیفیت تولید بود.

شرکت کمیسان بزرگترین تولیدکننده پلی‌اورتان‌ کفشی در ایران و یکی از بزرگترین تولیدکنندگان پلی‌یورتان‌ در خاورمیانه در دهمین دوره نمایشگاه امپکس نقش بسزایی ایفا کرد.
کمیسان در این نمایشگاه مفتخر به میزبانی از وزیر صمت، جناب‌آقای عباس علی‌آبادی و معاون ایشان و بیش از ۱۵۰۰ بازدیدکننده بود.

این حضور برای کمیسان فرصت مناسبی را برای معرفی آخرین دستاوردها و نوآوری‌های این شرکت، معرفی محصولات و تکنولوژی‌های پیشرفته‌تر در این حوزه و تعامل با متخصصان، صنعت‌گران و علاقه‌مندان و همچنین ارتقاء تعاملات تجاری فراهم کرد.

شرکت کمیسان همواره خود را متعهد به بهبود مستمر و ارتقاء کیفیت محصولات خود، با توجه به نیازهای مشتریان خود می‌داند. ما قدردان حمایت‌های همیشگی شما هستیم.

امپکس چیست؟

همه ساله جمعی از  اتحادیه صنعت کفش همچون اتحادیه صنف کفاشان دست‌دوز تهران، اقدام به برگزاری گردهمایی های بزرگ می کنند. این گردهمایی ها با عنوان نمایشگاه بین‌المللی صنعت کفش، کیف و چرم، ماشین‌آلات و صنایع مرتبط یا نمایشگاه امپکس MPEX برگزار می‌شود.

از اتحادیه های بزرگ این اصناف می توان به اتحادیه صنف سراجان،  اتحادیه صنف فروشندگان چرم طبیعی، مصنوعی و اوازم کفش، اتحادیه مدیران و متخصصان صنعت کفش ایران ، اتحادیه صنف فروشندگان چرم طبیعی، مصنوعی و اوازم کفش و اتحادیه تولیدکنندگان و صادرکنندگان چرم مصنوعی و اتحادیه صنایع چرم ایران، اشاره کرد.

 محل برگزاری نمایشگاه امپکس، نمایشگاه بین المللی تهران است.

محمدحسین عرب

نمایشگاه امپکس ۱۴۰۱ 

سال گذشته نیز، نهمین دوره نمایشگاه بین المللی امپکس در زمستان سال ۱۴۰۱ برگزار شد و تولید کنندگان صنعت چرم ، کیف و کفش در آن شرکت داشتند.

نمایشگاه امپکس ۱۴۰۱ (MPEX 2023) فرصتی بود تا جدیدترین دستاورد ها و تکنولوژی های صنعت چرم به نمایش گذاشته شود.

نمایشگاه امپکس 2023

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *