بازدید سفیر الجزایر از شرکت کمیسان

بازدید-سفیر-الجزایر-از-شرکت-کمیسان

سفیر الجزایر در ایران به منظور آشنایی با بخشی از توانمندی‌های کشورمان از کارخانه کمیسان بازدید کرد.

سفیر الجزایر در ایران، جناب آقای علی عروج، به منظور شناخت بهتر از توانمندی‌های کشور ایران در زمینه تولید مواد اولیه پلی‌یورتان و پلاستی‌سایزرها، از کارخانه کمیسان بازدید کرد.
بازدید سفید الجزایر، به همراه بررسی و ارزیابی فرآیندهای تولید و تجهیزات مورد استفاده در این کارخانه، با هدف تقویت همکاری‌های تجاری و صنعتی میان دو کشور صورت گرفت.

در این دیدار که در تاریخ دوشنبه ۲۹ آبان‌ماه ۱۴۰۲ برگزار شد، جناب علی عروج، سفیر الجزایر، به همراه مدیران شرکت کمیسان، از نزدیک با فعالیت‌ها و تسهیلات تولیدی کارخانه آشنا شدند.

 این بازدید، در چارچوب توسعه همکاری‌ها و افزایش تبادلات تجاری میان الجزایر و ایران صورت گرفت. همچنین، مسائل مرتبط با حمایت از سرمایه‌گذاری‌ها و راه‌های گسترش همکاری‌های مشترک مورد بررسی قرار گرفتند.

حضور سفیر الجزایر در کارخانه کمیسان

در حضور سفیر الجزایر که با دعوت کمیسان و به منظور توسعه همکاری‌ها با الجزایر در زمینه صنایع مربوطه انجام شد، ابتدا اطلاعات جامعی از دستاوردها و حوزه محصولات کمیسان ارائه شد .
در ادامه علی عروج، سفیر الجزایر با همراهی مدیرعامل و جمعی از مدیران ارشد شرکت از سالن‌ها و خط‌های تولید مختلف کارخانه کمیسان بازدید به عمل آوردند.

در این دیدار ابتدا، سفیر الجزایر با مدیرعامل کارخانه و تیم مدیریتی آن دیدار کرد و با جزئیات فرآیندهای تولید و کنترل کیفیت آشنا شد. طی این دیدار، مدیرعامل کارخانه به تفصیل توضیحاتی ارائه داد در مورد استفاده از تکنولوژی‌های مدرن در تولید محصولات، کنترل کیفیت، و اقدامات انجام شده برای حفظ استانداردهای بین‌المللی توضیحاتی را ارائه داشت.

در جریان این دیدار، در مورد محورهای  همکاری کمیسان و کشور الجزایر و نیز راه‌های گسترش این همکاری‌ها بحث و تبادل ‌نظر و به سوالات مختلف سفیر پاسخ لازم ارائه شد.

براساس این گزارش، مدیرعامل شرکت کمیسان ضمن قدردانی از حضور سفیر الجزایر که برای نخستین‌بار از کارخانه کمیسان بازدید کرد، برای گسترش همکاری‌ها در حوزه‌های مختلف  آرزوی توفیق داشت.

سفیر-الجزایر-در-کمیسان

گفتگو با سفیر الجزایر

علی عروج، سفیر الجزایر نیز ضمن ابراز خرسندی از حضور در ایران و بازدید از کارخانه کمیسان، گفت:” امکانات و فناوری‌های کمیسان ستودنی است و با مشاهده سطح تکنولوژی موجود در کمیسان و کیفیت مواد تولیدی و همچنین چشم‌انداز ترسیم شده پیش‌روی این شرکت امید داریم همکاری مهم و بلند مدتی را با این شرکت توانا داشته باشیم.”

سفیر الجزایر از کیفیت و استانداردهای بالای محصولات تولیدی در کارخانه کمیسان به شدت تحسین کرد و گفت: این محصولات به خوبی در بازارهای بین‌المللی قابل رقابت هستند. وی در ادامه به اهمیت همکاری‌های تجاری بین ایران و الجزایر اشاره کرد و تاکید داشت که تقویت روابط تجاری میان دو کشور از اهمیت بسزایی برخوردار است.

جلسه-سفیر-الجزایر-با-شرکت-کمیسان

علی عروج، روابط دوجانبه را نویدبخش دانست و تصریح کرد: “امیدواریم با توجه به گشایش‌های جدید بین‌المللی در خصوص کشور ایران، همکاری‌های موثری را با شما داشته باشیم و قطعأ نیز با ارائه نتایج این بازدید، برگ جدیدی در روابط ایران و به طور خاص شرکت کمیسان و شرکت‌های الجزایری گشوده خواهد شد.”

علی عروج از مسئولان سفارت الجزایر افزود: “قبل از این بازدید، انتظار چنین پیشرفت‌ها و دستاوردهایی را نداشتم، اما با مشاهده سطح تکنولوژی موجود در کمیسان و کیفیت مواد تولیدی و … احساس کردم که در کارخانجات شرکت‌های روز دنیا هستم.”

وی اظهار کرد که توسعه همکاری‌های تجاری بین کمپانی‌های الجزایری و ایرانی از اهمیت به‌سزایی برخوردار است و این بازدید به عنوان یک گام مهم در جهت تقویت این همکاری‌ها محسوب می‌شود.

همچنین ایشان بیان داشت: “شخصاً نیز به عنوان سفیر الجزایر در تهران به مقامات کشورم در زمینه “کیفیت تجهیزات، توانمندی‌های شرکت کمیسان و همکاری‌های مشترک” توصیه‌های لازم را خواهم کرد”.

علی عروج سفیر الجزایر

این بازدید نه ‌تنها فرصتی برای ارتقاء همکاری‌های تجاری میان الجزایر و ایران بود، بلکه اهمیت ویژه‌ای به ارتقاء روابط دوجانبه اقتصادی اختصاص داد.

کمیسان امیدوار است این همکاری‌ها به تعمیق روابط صنعتی و تجاری بین الجزایر و ایران کمک کنند و باعث افزایش توان تولید و بهبود اقتصاد دو کشور شوند.

مطالب مرتبط

2 پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *