زیره-کفش

Polyurethane (PU) shoe soles

مـا در شـرکت کمیسـان ارائـه دهنـده پلی اورتـان هـای سه جزئـی بـرای تولیـد انـواع زیـره کفش پلی یورتان هسـتیم. محصولات زیره کفش پلی یورتان شامل لایه میانی یا میدسول (midsole) ، لایه خارجی یا اوت سول (outsole) و لایه درونی یا اینسول (insole) است. جهت خرید و دریافت مشاوره، کلیک کنید.

خرید پلی یورتان کفش

پلی‌یورتان دسته‌ای از مواد شیمیایی است که از واکنش دو ماده اصلی Isocyanate . پلی‌ال سنتز می‌شود. این ترکیب با علامت اختصاری PU  مشاهده می شود. این ماده، کاربرد زیادی در صنایع مختلف از جمله، رزین، رنگ، کفش و… در دنیا دارد.

زیـرکفش PU، یـک پلیمـر بسـیار مسـتحکم و بـادوام بـوده و از ویژگـی هـای مهـم زیـره پلی‌اورتـان می‌تـوان بـه انعطاف‌پذیری و اسـتحکام بالا در شـرایط آب و هوایـی سـرد و گـرم و سـبکی محصول  اشـاره کرد.

فروش مواد پلی یورتان

CHEMISAN سال هاست که در زمینه تولید پلی یورتان کفشی در بازار ایران فعالیت دارد و زیره‌های کفشی PU با گریدهای متفاوتی تولید می کند. پلی یورتان تولید شده توسط ما به صورت سه جزئی در بازار عرضه شده که شامل دو بشکه ایزوسیانات و پلی ال و یک کاتالیست مناسب با محصول نهایی

مقایسه پلی یورتان تک جزئی و دوجزئی

در مقایسه با خرید پلی‌یورتان تک جزئی کفش، خرید مواد اولیه پلی یورتان به دوصورت دو جزئی و سه جزئی ، هزینه‌ی کمتری را در پی دارد. لذا  بسیاری از خریداران و فعالان صنعت کفش تمایل دارند تا پلی یورتان را به صورت دو جزئی خریداری کرده و فرآیند تولید ماده نهایی را خودشان اجرا کنند.

قیمت پلی یورتان و ایزوسیانات به چه صورت است؟

قیمت پلی یورتان و ایزوسیانات در شرکت CHEMISAN باتوجه به محصول نهایی انتخابی شما ممکن است متفاوت باشد. اما با توجه به اینکه حدود ۶۰ درصد سهم بازار فروش پلی یورتان کفشی ایران، توسط کمیسان تامین می‌شود، قیمت مواد پلی یورتان کمیسان ، نسبت به فروشندگان واسطه کمتر است.

متاسفانه به دلیل تغییرات و نوسانات ارز در کشور ایران، نمی‌توان به طور دقیق قیمت پلی یورتان کفشی و مواد اولیه پلی یورتان را اعلام نمود.

لذا جهت اطلاع از قیمت هر کیلو پلی یورتان کفشی و خرید پلی یورتان با کارشناسان فروش و دفتر مرکزی کمیسان تماس حاصل نمایید.

دفتر مرکزی : ۰۲۱۳۶۶۱۹۵۴۶

نکات مهم خرید زیره پلی اورتان

در هنگام خرید پلی اورتان های دوجزئی کفشی می بایست به نکاتی توجه داشت. از جمله:

  1.  قیمت هریک از انواع پلی یورتان های کفشی با یکدیگر تفاوت دارند. ازین‌رو، شما پس از انجام مشاوره با کارشناسان ما می‌توانید بهترین نوع پلی یورتان کفشی خود را با توجه به بودجه ی موردنظرتان انتخاب کنید.
  2.  انواع زیره کفش پلی یورتان تولید شده در شرکت کمیسان، کاربردهای متنوعی دارند. لذا در زمان انتخاب محصول نهایی خود به کاربرد آن دقت کنید.
  3.  هرچند محصولات کمیسان با بیشتر فرآیند ها و تکنولوژی دستگاه های تولید زیره کفش سازگار است؛ اما با این حال به ویژگی ها و مشخصات واکنشی محصول مورد نظر دقت کنید تا خریدی مطمئن تر و با خطای کمتری داشته باشید.

Type of PU Shoes sole

kl-100 زیره کفش

KL100

fx-b100 زیره کفش

FXB100

w-k400 زیره کفش

WK400

w-ib40 زیره کفش

IL-B40

زیره-کفش-پلی-اورتان-مدل-WOT800

زیره کفش پلی اورتان WOT800

زیره کفش پلی اورتان LD-I21

زیره کفش پلی یورتان مدل K-LD-40.webp

زیره کفش پلی اورتان K-LD-40

زیره کفش میدسول پلی اورتان مدل M-LD-108

زیره کفش پلی اورتان M-LD-108

Get the catalog of chemisan products

To download the catalog of chemisan products, please complete this form.

Purchase request form